• Para Kazanın
  Araç alımlarında kullanacağınız parayı işinizde kullanın, işinizi büyütün. Size para kazandırmayacak bir aktifin (araba gibi) bilançonuzda yer almasına izin vermeyin.

  Araç alımı için şirket özkaynağını mı kullanacaksınız, gelin bu para ile yatırım yapın, yaptığınız yatırımdan gelen gelirle kiraladığınız araçların bedelini ödeyin, sermayeniz cebinizde kalsın.

  Araç alımı için bankadan taşıt kredisi mi alacaksınız? Sonra aldığınız krediye faiz mi ödeyeceksiniz? Aracınız için bankadan kredi kullanmayın gelin istediğiniz aracı kiralayın, boşu boşuna faiz ödemeyin.

 • Vergi Avantajlarından Faydalanın
  Aracınızı kiraladığınızda, yapacağınız ödemelerin tamamını gider yazabilirsiniz.


 • KOBİ'ler de Araç Kiralıyor
  Eskiden sadece büyük şirketlere tanınan Operasyonel Filo Kiralama avantajlarından Hitit Oto Kiralama ve “Hazır Filo” sayesinde artık küçük ve orta boy işletmeler de faydalanıyor.


 • Taksit, Taksit
  İhtiyacınız olan aracları kiralayın işletmenizden ani nakit çıkışı olmasın; taksit, taksit kullandıkça ödeyin. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyin, size yeni araçlar verelim; taksit, taksit ödemeye devam edin.


 • Sabit Ödeme
  Hitit Oto Kiralama ’dan araç kiraladığınızda her ay ödemeniz gereken belli bir kira tutarı vardır, bütçenizi, planınızı ödeyeceğiniz kiraya göre yapabilirsiniz. Hitit Oto Kiralama ’dan araç kiraladığınızda kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız, kaza, tamir bakım sigorta masraflarını ödemeniz gerekmez. Filonuzla ilgili giderler aydan aya farklılık göstermez.


 • Personelden Kazanın
  Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmayın. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmesin.

ANA SAYFA   -   HEMEN KİRALA   -   ARAÇ FİLOMUZ   -   ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI   -   İLETİŞİM
Bu site tasarımdaki gücünü sade 'den almaktadır.